Image

Тернопільське телебачення зацікавилось програмою опіки важкохворими самотніми людьми Карітасу

0 Comments

13.08.2011
Автор соціального телепроекту “Життя-Буття” тернопільського телеканалу ІНТБ зацікавилась роботою Карітасу і має намір відзняти цикл тематичних передач. Ціллю такого проекту стане розкриття теми допомоги важкохворим одиноким людям, з чим Карітас працює понад 10 років у 8 регіонах України. Слід зауважити, що саме цей напрямок діяльності Карітасу в Україні став зразком для наслідування державними соціальними службами і іншими громадськими організаціями.

  «Домашня опіка» (саме так зветься даний напрямок роботи Карітасу) є одним з найперших проектів фонду в Тернополі. Його основною метою є покращення якості життя самотніх осіб похилого віку, немічних, хворих та тих ,що потребують тимчасової чи постійної допомоги кваліфікованих медсестер, соціальних працівників і волонтерів.

  Працівники Карітасу надають медичні, соціально-побутові послуги та духовно-моральну підтримку важкохворим одиноким людям. В центрі роботи є не ізольовані проблеми людини, а ціла її особистість і те середовище, в якому вона живе.

  Підопічні «Домашньої опіки» – люди різного віку та соціального статусу, національно походження і віросповідання, постінсультні, після важких травм, хворі на хронічні невиліковні недуги, літні люди. Під опікою працівників тернопільського Карітасу перебуває зараз декілька десятків осіб.

  27 липня авторка та ведуча соціального телепроекту “Життя-буття” Роксолана Кіналь вперше завітала в тернопільський Карітас для зйомки передачі про життя підопічних “Домашньої опіки”.

  В передачу, яка транслюватиметься на екранах телевізорів протягом усього серпня, увійдуть інтерв’ю не лише працівників проекту “Домашня опіка”, але і їх підопічних – осіб похилого віку, для яких турбота про них та радість спілкування є справді безцінними.

  «Лише ставлячись з великою повагою до людської гідності можна побудувати справді громадянське, зріле та відповідальне суспільство, в якому любов і милосердя, співчуття та благодійність матимуть вагу. Нехай це буде центром нашого Життя-Буття!», – пояснює вибір телевізійників ініціаторкa циклу телепередач.

  Categories: Новини

  Залишити відповідь