Image

Звіт про надані послуги станом на липень

0 Comments

Мережа Карітасу мобілізувала всі сили та ресурси для допомоги постраждалим від війни. З 24 лютого мережею локальних осередків Карітасу надано 1 мільйон 801 тисячу послугу для бенефіціарів. Унікальними бенефіціарами Карітасу України за цей період є 1 мільйон 350 тисяч осіб. Ми працюємо над тим, щоб допомагати тим, хто найбільше постраждав від війни, саме тому в локальних Карітасах ведеться облік підопічних з метою надання допомоги новим бенефіціарам, які ще не були охоплені допомогою.

Серед областей, де працюють Карітаси, найбільше послуг надано у Львівській області – понад 225 000, Полтавській області – майже 150 000, та Івано-Франківській області – майже 125 000.

Динаміка надання послуг з 25.04 демонструє поступове зниження кількості послуг по тижнях. Особливо, в липні спостерігалося зниження в Карітасах Надвірна, Івано-Франківськ, Крматорськ, Кам’янське. Серед причин зниження кількості наданих послуг слід назвати:

✔️ Зміну критеріїв видачі продуктових наборів (потребуючих насправді більше, однак вони не підходять під критерії). З 1 червня 2022 року почали діяти загальні засади надання допомоги для ВПО, згідно яких можливість отримання допомоги передбачена лише для ВПО, які належать до соціально вразливих категорій населення.

✔️ Зменшення кількості первинних звернень на отримання екстреної допомоги (-70% порівняно з квітнем і -55% порівняно з травнем – Івано-Франківськ). В Карітасі Кам’янське кількість звернень за первинною допомогою минулого тижня знизилася порівняно з початком червня, більш, ніж в 2,5 рази. Це пов’язано з тим, що раніше отримували допомогу переважно родини з кількістю 3 і більше членів сім’ї. Наразі тенденція йде до того, що за допомогою звертаються по 1 особі з родини (це самотні люди або члени родини, які приїхали в місто пізніше).

✔️ Зменшення фінансування (в червні в рамках бюджетів двох проектів гуманітарного реагування)

За минулий тиждень дистрибуцію допомоги наростили Карітаси Львівської області (переважно збільшилась продуктова допомога та частково гігієнічні набори). Росте кількість наданих послуг у Харківській і Тернопільській області.

Серед видів допомоги переважають продуктові набори (50,8%), гігієнічні набори, 19,6%, послуги у притулках (для ВПО) – 7,9%.

По вазі наданої продуктової допомоги, переважають стандартні продуктові набори (3691 т), екстрені продуктові набори мають загальну масу 1625 т, маса наданих благодійних обідів – 308 т.

Ми продовжуємо працювати, щоб надавати допомогу тим, хто її найбільше потребує та розширюємо проекти з допомоги зокрема видачу коштів на оренду житла та задоволення інших потреб.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь