Image

Команда Карітасу Донецьк в Дніпрі отримала відзнаки від місцевої влади

0 Comments

Кожна справа – є служінням, тільки тоді, коли ми віддаємо, стаємо багатшими, тому дуже важливо формувати в нас всіх розуміння служіння. В День української Державності за служіння людям за вагомий особистий внесок у гуманітарне забезпечення Дніпропетровської області гуманітарною та благодійною допомогою під час повномасштабної війни в Україні, волонтерську діяльність та з нагоди Дня Української Державності директора фонду о. Василя Пантелюка нагородили годинником голови Дніпропетровської обласної ради. Менеджерів проєктів Світлану Шух, Дмитра Тимчака та комунікаційного менеджера фонду Мілу Леонову – Почесними грамотами Дніпропетровської обласної ради.

Вітання від голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука співробітникам фонду та нагородженим передали його радники – Аріна Пустова та Андрій Соколов. Аріна Пустова відзначила, що благодійні організації – це надійний тил, бо саме гуманітарна допомога дає можливість в буквальному сенсі вижити сотням тисяч людей, які страждають від війни. За словами Андрія Соколова для обласної ради є дуже цінною співпраця з благодійним фондом Карітас Донецьк в Дніпрі. Завдяки його роботі була надана допомога багатьом громадам області. А попереду – ще більше спільних планів, – робота триває.

«Зараз місія Карітасу – не тільки прицільно відповідати на виклики гуманітарної кризи, а й підтримувати людей духовно. І коли від бенефіціарів ми чуємо: «ви не тільки годуєте нас, а й відновулюєте нашу гідність», то з’являється впевненість, що ми робимо все правильно. А відзнака від органів влади – це ще один сигнал, що Карітас робить величезний внесок у мир. Це дуже приємно, що нашу роботу бачать», ділиться враженнями про нагороду комунікаційний менеджер Карітасу Донецьк в Дніпрі Міла Леонова.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь