Image

Усвідомлюючи проблему, можна з нею боротися

0 Comments

Карітас України не стоїть осторонь такого порушення загальнолюдських прав як торгівля людьми.

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, було проведення навчання соціальних працівників, юристів, психологів, керівників проектів та програм Карітасів з різних регіонів України. Учасниками проекту стали представники Карітасів з Одеси, Івано-Франківська, Хмельницького, Києва, Чорткова, Жовкви, Стрия та Старокостянтинова.

Дані знання потрібні фахівцям для розуміння особливостей та ознак торгівлі людьми, які можна використовувати для виявлення людей, що постраждали від різних форм експлуатації. Лише виявивши таких людей можна попередити потрапляння українців та українок в ситуації торгівлі людьми, а також вони отримають доступ до допомоги.

Якщо ви або ваші знайомі були в ситуаціях експлуатації, невиплати заробітної плати, невідповідності обіцяних і реальних умов, примусової роботи, утримання документів, шантажу та погроз, ви можете звернутися за допомогою та консультацією до найближчого для вас Карітасу.

«Місія Карітасу – допомагати вразливим категоріям людей! А особи, що постраждали від торгівлі людьми, безперечно потребують нашої допомоги та підтримки! Якщо Ви потребуєте консультації чи допомоги, звертайтесь до фахівців Карітасу» – зазначає Наталя Голинська, менеджер проектів з протидії торгівлі людьми.

Детальніша інформація про допомогу постраждалим від торгівлі людьми, що її надає Карітас.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь