Image

«Там, де серце» – нова допомога від Карітасу Чернівці молодим мамам у скруті

0 Comments

Карітас Чернівці розпочинає проєкт підтримки самотніх матерів «Там, де серце». Проєкт реалізовуватиметься на базі обласної комунальної установи «Соціальний центр матері та дитини» до 7 серпня 2022 року.

Упродовж двох місяців соціальні працівники навчатимуть молодих матерів у Центру матері та дитини основам крою і шиття та перукарської справи. Це навички, які не просто додають знань та вмінь, а можуть стати основою майбутньої професії.

Перебуваючи в комунальній установі тривалий час (з 7-го місяця вагітності до виповнення дитині 18 місяців), молоді жінки залишаються відірваними від можливостей особистісного розвитку. Час, проведений у новій ролі – ролі мами, може бути доповнений корисними знаннями, вміннями та спілкуванням.

Окрім навичок безпосередньо освітніх та професійних, матері зможуть спілкуватися з духівником, працівниками Карітасу Чернівці, мати спільні зустрічі та відпочинок.

А як подарунок для мам та дітей, які житимуть у Центрі, планується встановити відпочинкову зону.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь