Image

Помагаю Миколаю: Карітас Стрий подарував свято дітям із потребуючих родин

Впродовж листопада у Стрию Карітас спільно з місцевою мережею кав’ярень «Кава від Стрийка» проводив благодійну акцію «Помагаю Миколаю», ціль якої – подарувати свято дітям, що постраждали внаслідок війни. При здійсненні замовлень покупці мали змогу зробити пожертву на підтримку збору. За кожен донат отримували листівки-Миколайки. Реалізовуючи благодійну акцію, вдалося зібрати 30 000 грн. Окрім цього, місцеві благодійники долучались до доброї справи, приносячи для дітей іграшки, теплий одяг та солодощі.

Усі виручені кошти спрямували, щоб подарувати свято діткам із вразливих категорій. Відтак у Стрию організували показ святкового мультфільму для 50 дітей із вразливих категорій з числа місцевих та ВПО.

Кошти скерували також на придбання подарунків дітям із малозабезпечених сімей ВПО, які проживають у селі Переможне. Там прихисток знайшли люди з Донецької, Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської областей. Більшість перебуває у Переможному із літа минулого року – від часу початку функціонування там шелтеру «Іскра любові». Загалом там зараз проживає 35 дітей ВПО, 21 з яких перебувають із батьками в притулку. Наймолодшому Михайликові рік і 1 місяць, а найстаршому Богдану на днях виповнилось 18. Більшість родин багатодітні та малозабезпечені, тому подарунки, які вдалося підготувати для дітей, – велика радість!

Завдяки благодійній акції «Помагаю Миколаю» сформували 35 пакунків з іграшками, одягом та смаколиками. Перед тим, як отримати дарунки від Святого Миколая, команда «Простору, дружнього до дітей» Стрийського Карітасу організувала веселе і цікаве святкове дозвілля у притулку.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь