Image

Карітас Чернівці відкрив першу інклюзивну кав’ярню-мануфактуру

У закладі молодь з ментальною інвалідністю може соціалізуватися та освоювати навички офіціанта та баристи. Відкриття кав’ярні розпочалося з освячення приміщення владикою УГКЦ Йосафатом Мощичем.

Це соціальний проект з адаптації, соціалізації та підготовки молоді з ментальною інвалідністю до подальшого працевлаштування. Тут стажуватимуться молоді люди з ментальною інвалідністю віком від 18 до 35 років, а освоївши вміння та навички кухаря, офіціанта, баристи тощо матимуть змогу працевлаштуватися в інші заклади. У кав’ярні проводитимуть майстер-класи як для бенефіціарів Карітасу Чернівці, так і для інших охочих.

Кав’ярня є також доступною для людей на кріслах колісних, тут облаштований підйомник. Це середовище, в якому затишно всім.

«Каву і тістечка до неї тут не „купують“, ними пригощаються за пожертву. Спосіб віддячити за каву чи солодощі — пожертва, яку можна зробити за QR-кодом, розміщеним на столиках, барній стійці і стінах затишного закладу», — зазначають у Карітас Чернівці.

В події, окрім найперших користувачів закладу, взяли участь представники влади, духовенства, доброчинці.

Кав’ярня працюватиме від понеділка до суботи від 9:00 до 20:00. В неділю тут буде вихідний.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь