Image

Партнери з Карітасу Австрія та Карітасу Відня відвідали дитячі проєкти осередків Карітасу України

Менеджерки програм Карітасу Австрії Єва Чермак та Ольга Чертиліна і редакторка соціальних мереж Карітасу Відня Елізабет Зеллмайєр здіснили дружні візити до Карітасу Тернопіль, Карітасу Броди та Карітасу Самбірсько-Дрогобицької Єпархії.

Гості відвідали локації проєктів «Стійкість та Розвиток» та «Готуємо дітей та молодь до майбутнього» наприкінці червня.

У Карітас Броди партнерів залучили до активної участі в фокус групах дитячої студії «Сто талантів» та дитячого центру “Разом сильніші”. Гості поспілкувалися з батьками, дітьми та працівниками, переглянули проєктну документацію, оглянули простори та зібрали матеріал для фандрейзингової кампанії допомоги дітям Україні.

У Тернополі Єва Чермак, Ольга Чертиліна і Елізабет Зеллмайєрвідвідали три локації – Тернопільську класичну гімназію, Тернопільську загально-освітню школу ім. Богдана Лепкого та Великобірківський ліцей ім. Степана Балея.

Вони мали змогупобачити різні підходи до роботи з учасниками освітнього процесу в рамках проекту «Стійкість та Розвиток». У гімназії побували на завершальному занятті циклу програми «Безпечний простір», у школі ім. Богдана Лепкого – івент-захід за участі акторів «Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки» на честь закриття таборових змін з українськими традиціями, польовою кухнею та іграми, а у ліцеї ім. Степана Балея – останній день табору «Веселі канікули з Богом» і табору Еко-простір.

Гості змогли поспілкувалися з дітьми, адміністраціями освітніх закладів, соціальними педагогами та вчителями.

«Масштаби й організація таборів вразили всіх. Тісна співпраця громади, церкви і школи демонструє те, наскільки важливими для кожного є діти і яку цінність має цей проект у школі», – зазначила Марина Мартиненко, психолог та керівник проекту «Стійкість та розвиток» Карітасу України, яка супроводжувала візит партнерів із Карітасу Австрії та Карітасу Відня.

Заодно партнери побували у дитячих просторах проектів «Діти та війна» і «Простір дружній до дитини».

«Дякуємо партнерам з Карітасу Австрія за підтримку дітей, батьків, педагогів у такі непрості часи за можливість імплементувати такі важливі проекти, – підсумувала візит Марина Мартиненко. – Дякуємо Карітас Тернопіль, Карітас Броди та Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії за високопрофесійне виконання проєктів цільовою аудиторією, яких є діти. Дякуємо командам фахівців «Стійкість та розвиток» та «Сто талантів» за невтомну працю та гідне представлення своїх локацій».


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь