![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/371887172_150469688105739_1897032253684306265_n.jpg)
Цьогоріч Карітас Донецьк у м.Дніпро забезпечував шкільним приладдям малечу з родин ВПО, дітей загиблих захисників, дітей з багатодітних родин та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
«Під час війни не кожна родина може повноцінно зібрати дітей до школи, придбати їм необхідну канцелярію, рюкзаки. У першу чергу це стосується родин які знайшли прихисток у Дніпрі, які втратили захисника, які опинились у складних життєвих обставинах. Багато дітлахів з цих родин були активними відвідувачами наших активностей в рамках ряду проєктів, проходили підготовку в рамках соціально-педагогічної роботи нашого Карітасу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/371840187_150468161439225_6809222208961248965_n.jpg)
Для нас важливо, аби кожна дитина, незважаючи на обставини, мала право на щасливе дитинство та якісне навчання. Жоден маленький українець не мусить почувати себе обділеним та непоміченим», – поділилась менеджерка Карітас Донецьк у м.Дніпро Світлана Шух.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/371930806_150467824772592_5722292139492643843_n.jpg)
Видавали рюкзаки в атмосфері свята: з іграми, конкурсами та активностями.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/