Image

Концерт, смаколики і салон краси: в Ужгороді Карітас організував свято для літніх людей

У вівторок, 4 жовтня, в Ужгороді вшосте відбувся фестиваль для людей похилого віку “Золото літ”. Організував захід на площі перед обласним муздрамтеатром Благодійний фонд “Карітас” Мукачівської греко-католицької єпархії.

Цьогоріч у програмі традиційно були виступи музикантів та вихованців мистецьких закладів міста, лотерея, майстер-класи, а також манікюр та макіяж. Охочі могли також взяти участь у арт-терапії від закарпатської художниці Наттели Овсієнко та самостійно виготовити собі аромамішечки із різнотрав’ям та морською сіллю.

Однією з гостей фестивалю стала пані Олена, якій волонтери на одній з локацій зробили манікюр.

“Я прийшла співати, бо нам казали, що ми, можливо, будемо співати всі, хто в хорі, а також хотіла зустрітися з подругами. Усі ми зустрілися, посиділи, поговорили. Потім почули, що тут роблять манікюр. Ось у мене тепер будуть такі гарні пальчики, давно таких гарних не мала”, – каже вона.

З дружиною прийшов на фестиваль вимушений переселенець із Харкова Борис Живолуб. 

“Потрібно трохи забутися від тих бомб, трохи розвіятись. Тут лотерея, концерт, танці, кава – програма дуже широка”, – розповідає чоловік. За його словами, з дружиною запланували навіть потанцювати.

“Ось так щороку ми збираємося, пригощаємо кавою, випічкою з власної пекарні, проводимо багато заходів для літніх людей та багато спілкуємось. Участь безкоштовна, ми всіх раді бачити, всіх вітаємо і пригощаємо”, – зазначив речник ужгородського Карітасу Віталій Дячук.

У “Карітасі” розповідають, що фестиваль покликаний дати людям похилого віку трішки світла, наділити їх надією, показати літнім людям любов і  те, що про них не забувають.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь