Завершився другий модуль у рамках навчальної програми для виконавчих директорів Навчальний Шлях ІІ

Локальні організації мережі Карітасу України надають різноманітну допомогу бенефіціарам по всій території України. Надання гуманітарної допомоги та забезпечення соціальної підтримки найбільш потребуючого населення України, незалежно від національної приналежності чи віросповідання, є метою нашої діяльності. Для забезпечення продуктивної роботи кожної організації, потрібна не тільки злагоджена команда людей, які готові допомагати, але і сама організація повинна розвиватися. Визначним чинником розвитку організації є розвиток та вдосконалення професійних якостей її працівників.

Саме тому Карітас України забезпечує різноманітне навчання для різних категорій працівників. Вже декілька років в Карітасі існує проект Навчальний Шлях. Перший проект був розроблений для директорів мережі, де для них проводилося навчання за різними напрямками, відповідно до потреб організацій. Другий проект, а саме Навчальний Шлях ІІ, був розроблений для бухгалтерів та виконавчих директорів мережі. Бухгалтери Карітасів успішно завершили своє навчання і отримають сертифікати. А для  22 виконавчих директорів навчання в рамках проекту ще продовжується.

“Це другий модуль, в якому я беру участь. Він є актуальним, не дивлячись на ті виклики, з якими зараз зіштовхується наша держава в цілому і осередки Карітасу зокрема. Дуже добре, що навчальний курс скорегований відповідно до цих викликів та звертає  увагу на труднощів які є на місцях. Я мав змогу поділитися власними розумінням ситуації  і вдячний, що мої пропозиції були почуті”- розповідає виконавчий директор Карітасу Запоріжжя Петро Бойко.

Протягом 27 вересня-5 жовтня було проведено три зустрічі в рамках другого навчального модуля.

На тренінгах обговорювалися такі теми:

Фінансовий менеджмент. Тренер: Віталій Марценюк – керівник фінансового відділу  Карітасу України, фахівець з фінансового менеджменту для неприбуткових організацій.

Емоційне вигорання. Тренер: Наталія Шпот – викладачка управлінських та магістерських програм LvBS, директор та тренер Львівської школи проектного менеджменту, сертифікований коуч та гештальт-консультант.

Політики протидії корупції та зловживань – представлення та обговорення їх впровадження в організації. Тренер: Ірина Лазоревич – менеджер з впровадження політик та системи убезпечення Карітасу України.

Спільнота практиків – це  частина модуля, яку учасники творять самостійно, обмінюються досвідом, ставлячи один одному запитання, доповнюючи презентації один одного випадками з життя своїх організацій. Такі зустрічі проходять натхненно, на одній хвилі, відчувається синергія між різними Карітасами. Учасники відкриті до розмови  про власні успіхи і невдачі, про певні помилки, яких слід уникати. Спільнота практиків – це цикл зустрічей для обміну досвідом, набутим роками. Ми щиро радіємо, що в Карітасі є люди з  певними здобутками, з історіями успіху – особистими та своєї команди.  Дуже добре, що є можливість  запозичити в них досвід, здобути нові знання задля розвитку організації, команди і свого професійного зростання.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/