Image

Карітас України та Міністерство у справах ветеранів уклали Меморандум про співпрацю

Співробітництво буде спрямовано на підтримку ветеранів російсько-української війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України.

Йдеться про реалізацію програм з надання гуманітарної допомоги, відновлення пошкодженого внаслідок бойових дій житла, психологічної й медичної допомоги, підтримки ментального й фізичного здоров’я.

Меморандум підписали міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та Президентка Карітасу України Тетяна Ставнича.

Президентка Карітасу України Тетяна Ставнича зазначила, що благодійний фонд має багаторічний досвід з надання багатосторонньої соціальної підтримки різним групам населення в Україні. А з перших днів повномасштабної російської агресії команда понад 30 регіональних організацій Карітасу у 15 областях України надає посильну матеріальну, соціальну психологічну і юридичну допомогу українським громадянам, які були вимушені залишити свої домівки через російську агресію. Серед них – багато членів сімей Захисників і Захисниць, родин полеглих Воїнів.  

“Ми готові плідно співпрацювати з Мінветеранів у реалізації ефективних програм з підтримки ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Воїнів”, – підкреслила Тетяна Ставнича.

“Ми маємо бути готові до масової демобілізації наших Воїнів після перемоги України у війні. У тісній співпраці з іншими міністерствами та силовими відомствами, нашими міжнародними партнерами ми розробляємо та впроваджуємо низку програм, щоб наші Захисники і Захисниці стали активними учасниками своїх громад, мали всі необхідні інструменти для самореалізації, розвивали економіку, підтримували стійкість країни”, – наголосила Юлія Лапутіна.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь