![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/337678564_1935386230133679_2564329378228274983_n.jpg)
Підписали меморандум про співпрацю і відразу отримали пропозицію – окреме приміщення для роботи працівників фонду на постійній основі. Адже окрім матеріальної допомоги – продуктів, побувої хімії та гігієни – фонд надає психологічну допомогу та працює в багатьох інших напрямках.
Його підписали голова Городоцької громади Неоніла Андрійчук, директор благодійного фонду Іван Данкевич та священник греко-католицького храму у Городку Зіновій Маланюк
— Цим Меморандумом ми розширюємо нашу діяльність у Городоцькій громаді, зокрема не тільки в допомозі внутрішньо переміщеним, а й місцевим жителям, які опинилися в складних життєвих обставинах, — зазначив директор Карітасу Хмельницький Іван Данкевич. – У той же час, дякую громаді за те, що вони приділяють значну увагу проблемам людей, які втратили свої домівки.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/o_1gs9tmu4u19rvham1r6tcpdioo2h-1024x682.jpeg)
Карітас Хмельницький співпрацює із багатьма громадами області. Подібні Меморандуми уже підписано із Летичівськю та Солобковецькою громадами, на етапі підготовки – документи із Волочиською громадою та іншими. І якщо раніше Фонд основну увагу приділяв гуманітарній допомозі внутрішньо переміщеним особам, то тепер планує ще й надавати психологічну допомогу, а також дбати і про місцевих жителів.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас хмельницький