Image

Карітас Хмельницький підписав Меморандум про співпрацю з Городоцькою громадою

Підписали меморандум про співпрацю і відразу отримали пропозицію – окреме приміщення для роботи працівників фонду на постійній основі. Адже окрім матеріальної допомоги – продуктів, побувої хімії та гігієни – фонд надає психологічну допомогу та працює в багатьох інших напрямках.

Його підписали голова Городоцької громади Неоніла Андрійчук, директор благодійного фонду Іван Данкевич та священник греко-католицького храму у Городку Зіновій Маланюк

— Цим Меморандумом ми розширюємо нашу діяльність у Городоцькій громаді, зокрема не тільки в допомозі внутрішньо переміщеним, а й місцевим жителям, які опинилися в складних життєвих обставинах, — зазначив директор Карітасу Хмельницький Іван Данкевич. – У той же час, дякую громаді за те, що вони приділяють значну увагу проблемам людей, які втратили свої домівки.

Фото: Городок.City

Карітас Хмельницький співпрацює із багатьма громадами області. Подібні Меморандуми уже підписано із Летичівськю та Солобковецькою громадами, на етапі підготовки – документи із Волочиською громадою та іншими. І якщо раніше Фонд основну увагу приділяв гуманітарній допомозі внутрішньо переміщеним особам, то тепер планує ще й надавати психологічну допомогу, а також дбати і про місцевих жителів.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь