Image

Допомога в Жовтих Водах

0 Comments

Команда Карітасу Кам’янське вдруге завітала до міста Жовті Води Кам’янського району.

Як відомо, це місто є сьомим за чисельністю населення у Дніпропетровській області та центром уранової промисловості нашої країни. Можливо тому люди, постраждалі від війни, обирають його своїм прихистком.

На сьогоднішній день у Жовтих Водах за офіційною статистикою оселилися близько 4,5 тисяч вимушених переселенців, для яких отримання гуманітарної допомоги є вкрай важливим та актуальним. Саме тому колектив Карітасу Кам’янське, аналізуючи потреби переселенців в громадах району, вирушив до цього міста з підтримкою.

Для отримання допомоги з такого великого числа переселенців були обрані найвразливіші категорії постраждалих від війни – це родини з дітьми.

Завдяки злагодженій та організованій роботі наших працівників, за три години було охоплено допомогою 521 людину, це і діти та дорослі.

Вимушені переселенці отримали повноцінні продуктові набори, а для малюків Карітас надав великий вибір дитячого харчування та підгузків.

Дякуємо Жовтоводській міській громаді Громада Жовті Води за сприяння та співпрацю!

Разом до Перемоги!


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь