Image

Постраждалі від війни на сході та півдні України отримують гуманітарну допомогу від “АТБ” і Procter & Gamble

0 Comments

Мережа продуктових магазинів «АТБ-маркет» та компанія Procter & Gamble Ukraine в рамках спільної благодійної акції передали для проекту Карітасу України «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні» тисячі гігієнічних товарів (шампуні, гелі для душа, мило рідке та туалетне, гігієнічні прокладки) та товарів побутової хімії (пральний порошок, засоби для миття посуду і підлоги, тощо).

Ця допомога рівномірно розподілена серед осередків Карітасу: Карітас Донецьк в м. Дніпро, Карітас Запоріжжя, Карітас Маріуполь (зараз працює в м. Запоріжжя).

Працівники та волонтери Карітасу роздають цю гуманітарну допомогу людям, які постраждали від війни, перебувають в безпосередній близькості до зони бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, а також мешканцям щойно деокупованих міст і сіл.

Особлива  увага при розповсюдженні цих засобів гігієни приділяється вразливим категоріям: багатодітним сім’ям, вагітним жінкам, людям похилого віку, людям з інвалідністю.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь