Image

Карітас Кривий Ріг надає волонтерську допомогу переселенцям

0 Comments

З початку війни благодійний фонд «Карітас Кривий Ріг» допомагає постраждалим від війни українцям, які були вимушені покинути власні домівки через воєнні дії та шукати прихистку у нашому місті. Волонтери разом із небайдужими містянами збирають та надають речі першої необхідності найбільш вразливим категоріям переселенців – літнім людям, важкохворим та багатодітним сім’ям.

Благодійний фонд «Карітас Кривий Ріг» заснований у 2017 році і є локальною частиною міжнародної благодійної організації Української Греко-Католицької Церкви «Карітас», яка має різні програми допомоги нужденним. В рамках програми «Реагування в надзвичайних ситуаціях» криворізький фонд допомагає новоприбулим громадянам з регіонів активних бойових дій продуктами, засобами гігієни, підгузками для малюків різних розмірів та речами для новонароджених, а також одягом і взуттям, які волонтери шукають самостійно або їх приносять до центру небайдужі жителі міста. Щодня центр роздає переселенцям близько 150-170 продуктових наборів, тому через велику кількість нужденних таку програму допомоги планують проводити ще до кінця року.

Благодійники допомагають найбільш вразливим категоріям вимушених переселенців, які приїхали до Кривого Рогу після 24 лютого, а саме: багатодітним родинам або сім’ям з дітьми до двох років, важкохворим на діабет або рак, самотнім літнім людям віком понад 70 років, вагітним чи годуючим матерям, самотнім батькам або опікунам дитини, за наявністю відповідних документів.

Працівники фонду зазначають, що за допомогою до них звертаються постраждалі від війни мешканці Херсонської, Миколаївської, Луганської, Донецької та Харківської областей, з Бучі та Ірпені, що на Київщині, а також мешканці селищ Криворізького району, які зараз знаходяться під обстрілами російських окупантів.

«Люди хвилюються, видно, що багато з них не звикли приймати допомогу, вони ніяковіють, коли їм пропонують допомогу. Але наразі вони знаходяться в таких обставинах, що вимушені її приймати і ми дуже раді, що можемо їм цю допомогу надати», – зазначає одна з волонтерок.

Отримати гуманітарну допомогу у благодійному центрі можна по буднях з 10:00 до 17:00, попередньо зателефонувавши за номером телефону: (098) 892-03-69


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Video | Відео | Новини

Залишити відповідь