Image

Екстрена грошова допомога для евакуйованих громадян в Одесі

0 Comments

Кожного дня до офісу Карітасу Одеса приходять безліч людей, котрі через війну мусили залишити свої домівки. Кожен приїхав до Одеси з мінімальною кількістю речей, залишивши домашній затишок, буденні звички та спокій мирного життя в зруйнованих рідних містах. Та декому довелося залишити навіть рідних, а не тільки квартири.

— Ми з родиною приїхали з Сєвєроденецьку місяць тому, але у мене є чимало знайомих, котрі вирішили залишитися. Навіть моя мати відмовилась їхати, як я її не вмовляв — не мала сил на дорогу, а я не міг залишитися з нею, бо мав вивезти маленького сина, — розповідає чоловік з Сєвєродонецьку.

За його словами, у всіх свої причини відмовлятися від евакуації до останнього — хтось вважає, що нікому не потрібен поза своїм містом, дехто має піклуватися про хворих рідних, хтось сподівається, що скоро все закінчиться, а обстріли — припиняться.

На жаль, ми не можемо забезпечити безпеку тим, хто лишився в гарячих точках, але ми можемо допомогти тим, хто переїхав і кому потрібні терміново кошти.

Для реєстрації потрібні такі документи:

▪️IBAN своєї банківської картки (довідка з реквізитами вашої банківської картки),

▪️ОРИГІНАЛ паспорта або ID – картки з паперовим витягом про місце реєстрації (прописки) для підтвердження проживання особи в зоні активних бойових дій;

▪️податковий номер (ІПН) та оригінали документів членів родини.

Реєстрація відбувається за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 9

Тел.: 050 371 09 05, 050 371 09 35, 050 371 08 36

Офіс працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь