![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/24-12-2021-karitas-1.png)
В кінці 2021 року Карітас України долучився до проекту “Інфоволонтери” від Центру громадського здоров’я МОЗ України.
Інфоволонтерство — це простий спосіб допомогти людям старшого віку зробити вибір вакцинуватися від COVID-19. Саме вони залишаються найбільш незахищеними, адже мають високий ризик отримати ускладнення чи померти від коронавірусної хвороби.
У 9 областях представники Карітасу доносили літнім людям достовірну інформацію про вакцинацію від #COVID19 як найбільш ефективний спосіб захиститися від важкого перебігу цієї хвороби.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/yzobrazhenye_viber_2021-12-10_10-35-55-770-575x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/kh-pidopichna-do2-769x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/kh5-711x1024.jpg)
На початок лютого 2022 року, командами Карітасу було поширено більш ніж 2324 інформаційних матеріалів.
Соціальні працівники Карітасу у Києві, Харкові, Кораматорську, Коломиї, Львові, Запоріжжі, Тернополі, Дніпрі, Одесі, Бориславі та інших мітсах та селищах знайомили бенефіціарів проекту «Домашня опіка» з інформаційними матеріалами та залишали пам’ятки та брошури для самостійного ознайомлення.
Також працівники розвішували на дошках оголошення плакати у спальних мікрорайонах і у відведених місцях.
Були відвідані лікарні та амбулаторії сімейної практики та роздано матеріали для дошки оголошень, а також для відвідувачів брошури для ознайомлення.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/20211208_192752-462x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/zobrazhennya_viber_2021-12-11_18-33-05-985-1-461x1024.jpg)
Щиро дякуємо нашим надійним партнерам компанії “Нова пошта” за допомогу в доставці інформаційних матеріалів до осередків Карітасу в 9-ти областях України! Завдяки проекту “Гуманітарна пошта України” перевезення плакатів, брошур та пам’яток для людей старшого віку про вакцинацію від COVID-19 відбулось швидко та безкоштовно.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/10426265_351635435035270_7631061536192086934_n.png)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/