Image

Взаємодія громади та влади: У Дрогобичі реалізовують проєкт зі сприяння впровадження цифрових технологій

0 Comments

Цього місяця у Карітасі України стартував проєкт «Сприяння впровадженню цифрових технологій в процес взаємодії громади та місцевої влади в Дрогобицькій та Нововолинській ОТГ».

Цей проєкт актуальний для людей, які через відсутність базових знань та навиків щодо новітніх технологій не використовують цифрові продукти, що покликані спростити отримання необхідних послуг, комунікації громадян та влади, участі у житті громади та у процесах управління місцевої влади.

Мета цього проєкту – розширити можливості доступу представників уразливих груп населення до інструментів civic tech через розширення їх впровадження та популяризацію у процесі взаємодії громадськості та місцевих органів влади у Дрогобицькій  ОТГ.

Саме з цього приводу відбулася робоча зустріч заступника міського голови Андрія Ковча та завідувача сектору прес-служби Зеновія Кваснія з локальною координаторкою проєкту Наталією Голинською та помічником директора Уляною Яжик. Під час зустрічі сторони обговорили етапи реалізації проекту, можливість вдосконалення існуючих інструментів civic tech, донесення інформації про труднощі та перешкоди, з якими в процесі використання зустрічається населення, особливо вразливі групи, залучення ІТ-спеціаліста для покращення вже наявних електронних платформ, які існують на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради.

Проєктом передбачено підвищення обізнаності та залучення представників уразливих груп до використання інструментів civic tech через створення та запуск доступної послуги консультативно-технічної допомоги на базі Соціальних центрів Карітасу; сприяння вдосконалення та впровадження інструментів civic tech на місцевому рівні.

Проєкт «Сприяння впровадженню цифрових технологій в процес взаємодії громади та місцевої влади в Дрогобицькій та Нововолинській ОТГ» реалізується Карітасом України в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь