![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242486001_1995829130584516_5278853836899741298_n.jpg)
У парку імені Сагайдачного досить людно. Волонтери та просто небайдужі запоріжці вийшли на толоку. Озброїлися віниками, граблями та сміттєвими мішками і взялися за прибирання території. Розповідають — цю локацію обрали невипадково.
Загалом на екотолоку зібрались зо два десятка охочих. Зазначають, прибирати тут зовсім неважко. До того ж, ця справа є корисною як для міста, так і для власного здоров’я.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242474668_1995829877251108_4413983569494720505_n-1024x683.jpg)
Також волонтери зазначили, що у такий спосіб хотіли показати приклад іншим запоріжцям. А також наголосили, що не обов’язково виходити на толоку, аби робити рідне місто чистим. Головне – не смітити.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/