Image

В УГКЦ розпочали модульну навчальну програму «Студії живої парафії» для громад на сході України

0 Comments

22 жовтня в Краматорську розпочалася чергова модульна навчальна програма з адміністрування соціальних проектів для представників парафій під назвою «Студії живої парафії».

Цього разу учасниками програми є близько 20 парафіяльних громад УГКЦ зі сходу та півдня України, представлені священиком та одним активним членом парафіяльної спільноти, загалом близько 40 осіб. На відкритті до зібраних з вітальним словом заохочення звернувся владика Василій Тучапець, Голова Відділу соціального служіння УГКЦ.

Протягом програми учасники матимуть змогу попрацювати із фаховими викладачами, які мають великий довід у сфері реалізації соціальних проектів у місцевих громадах. Задля обміну досвідом учасники будуть відвідувати громадські організації та релігійні громади, що успішно розвивають соціальне служіння.

У підсумку десять команд отримають міні-гранти від Львівської освітньої фундації на реалізацію проектів, опрацьованих в рамках навчальної програми. Програма триватиме 6 місяців та складатиметься з 3 триденних модулів та подальшої менторської підтримки експертів.

Програма реалізовується БО «Львівська освітня фундація» в рамках проекту Карітасу України «Зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості громад у східному та південному регіонах України». Ця програма, яка реалізується під патронатом Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ, є практичним втіленням затвердженої Синодом Єпископів УГКЦ в 2016 році Стратегії розвитку соціального служіння. Адже основна мета Стратегії – активізація та розвиток соціального служіння на рівні парафій, що стане можливим завдяки праці у трьох ключових напрямках: плекання духу жертовності та соціальної відповідальності; розвиток безпосереднього служіння; інституційний та професійний розвиток служіння в місцевій громаді.

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X