![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/11/127812842_2624280467834976_1495460108706901711_n.jpg)
Коли на дворі холодно, а в Карітасі Чернівці неймовірно теплий день. Все тому, що розпочав роботу Центр соціалізації для молоді з інвалідністю «Любов, яка лікує».
У Центрі молодь малює, грає в ігри, вчиться готувати обід, сміється і пьє каву.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/11/128062328_2624280411168315_2392567440423345592_n.jpg)
Тіштесь разом з нами і забігайте на каву – Карітас Черінівці, вул. Героїв Майдану, 109а – Центр соціалізації для молоді з інвалідністю «Любов, яка лікує».
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/