![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/img1609767939.jpg)
4 січня, в Житомирській міській раді відбулася соціальна акція «Різдво в коробці» – спільний проєкт YMCA Kyiv, Благодійного фонду «Карітас-Житомир» та Житомирського міського центру соціальних служб міської ради.
Небайдужі люди зі всієї України стали чарівниками для 50 маленьких житомирян із сімей у складних життєвих обставинах. Завдяки їх добрим і теплим серцям діти отримали іменні подарунки від «таємного Санти» із врахуванням їх особистих побажань – іграшки, солодощі канцелярське приладдя, предмети одягу та особистої гігієни.
Найкращий спосіб створити святковий настрій – це подарувати свято іншим, особливо тим, хто найбільше потребує підтримки та допомоги. Нехай щирі дитячі емоції та радість від доброї справи зігрівають благодійників увесь рік!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/img1609768071_0.jpg)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/