Image

У Карітасі Тернопіль відбулась акція «Різдвяний подарунок»

0 Comments

Традиційно напередодні Різдва за сприяння Архієпархіального центру «Карітас Оломоуц», що в Чехії, у БФ «Карітас Тернопіль» відбулась акція «Різдвяний подарунок».

Одяг, взуття, засоби гігієни, канцелярське приладдя, іграшки та солодощі отримали 120 дітей-сиріт, напів сиріт, дітей з сімей СЖО, учасники проєкту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю».

Кожен дарунок – персональний, з любов’ю, турботою та думкою про свого підопічного, зібраний родиною-патроном із Чехії. При його підготовці, враховувався не лише вік дитини, а й розмір її одягу, взуття, захоплення, смаки тощо.

У відповідь на щедрі різдвяні презенти підопічні передали своїм благодійникам листи, сповнені вдячності, малюнки й листівки, створені власноруч.

Щиро дякуємо нашим партнерам з Чехії, зокрема директору Карітасу Оломоуц Vaclav Keprt та координатору проекту Христині Новодворські, а також всім небайдужим родинам, які доєднались до різдвяного дива, ширячи світом добро й прославляючи в такий спосіб народження Ісуса Христа!


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь