Image

У Івано-Франківському Карітасі провели кулінарний майстер-клас для дітей із кризових родин

0 Comments


22.01.2016, Івано-Франківськ

У рамках роботи Центру соціально-психологічної допомоги працівники Карітасу допомагають дітям та молоді з кризових родин долати різноманітні життєві труднощі та опановувати нові знання і навички. Спільно з педагогом діти виконують складні домашні завдання і підтягують «важкі» предмети, психологічні тренінги допомагають молодим людям ставати більш відкритими та впевненими у собі.Один із напрямків допомоги – просвітницькі заходи, як от перегляд фільмів про здоровий спосіб життя, негативний вплив куріння, вживання наркотиків, захоплення комп’ютерними іграми чи про ризики зараження ВІЛ/СНІД. У Карітасі приділяють багато уваги також навчанню дітей різноманітних навичок, які допоможуть їм у самостійному житті, як от приготування страв, особиста гігієна, підтримання порядку у помешканні тощо.

Соціальні працівники Карітасу намагаються запропонувати дітям нові цікаві та корисні види діяльності, яким пізніше зможуть навчити своїх рідних та друзів. Нещодавно на базі БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» відбувся кулінарний майстер-клас «Приготування різдвяних пряників та святкових коктейлів», учасниками якого стали діти з малозабезпечених сімей, діти-напівсироти, переселенці, а також, діти, батьки, яких є учасниками АТО.

Випікання та розпис різдвяних пряників набуває все більшої популярності серед українців. Пряники стають таким самим символ Різдва, як і кутя чи вертеп. Завдяки майстер-класу, діти отримали унікальну можливість навчитися готувати тісто та пекти пряники, робити кольорову солодку глазур, розписувати пряники та варити святковий коктейль з корицею та прянощами. Не змогли встояти перед приготуванням навіть батьки, які прийшли з дітьми на майстер-клас. Вони охоче брали активну участь у готуванні.

Наприкінці заняття, за святковим столом, усі куштували смачні пряники та ароматний коктейль власного виробництва. Діти та батьки дарували свої пряники одне одному, колядували та віншували, розповідали про традиції святкування Різдва у своїх сім’ях.

Діти та підлітки навчились готувати смачні ласощі, які можуть стати не тільки доповненням до святкового столу, а й оригінальним подарунком для рідних і близьких. Карітас навчає молоде покоління не тільки шанувати та дотримувати давніх українських традицій, але й започатковувати нові, здобуваючи таким чином цікаві вміння і дивуючи своїх рідних смачними сюрпризами.

Categories: Новини

Залишити відповідь