![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/05/veb-3.jpg)
Не важливо, ким ми працюємо, за який футбольний клуб вболіваємо та що любимо на сніданок. Сьогодні, як ніколи, ми — люди одного міста та однієї країни, маємо бути єдині та ДОПОМАГАТИ разом!
Магазини МУЛЬТИMEDIA, спільно з мережею магазинів ТАЙСТРА та волонтерською організацією Карітас Тернопіль ініціювали соціальну акцію «Турбота в 1 клік». За 1 хвилину, Ви можете створити ДОБРО, допомогти людям, які опинились беззахисними у період карантину, це літні люди та малозабезпечені сім’ї з дітьми.
Детальніше про акцію читайте тут: https://cutt.ly/2yloAtC
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/05/veb-2.jpg?fit=640%2C124)