![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/01/271142214_10159929501204216_8504385143767683125_n.jpg)
«Робі та Злюка в короні» – перша в Україні книжка про коронавірус для дітей віком від 3 років. Її створили власними зусиллями дитяча письменниця Галина Буділова та художниця Ольга Реньова.
Щиро дякуємо авторці Галині Буділовій (https://www.facebook.com/halyna.telychuk), яка передала сто примірників видання для дітей, що відвідують центри Карітасу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/244674996_3675828085975035_3663790326537978614_n-766x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/245046271_3675828279308349_7839446562082895469_n-768x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/245301887_3675828249308352_5317683569526084524_n-766x1024.jpg)
Особлива подяка Гуманітарна пошта України, за допомогу у доставці цього благодійного вантажа до наших осередків. З вашою допомогою, у дитячіх центрах Карітасу з’являться чудові книжки розмальовки “Робі та Злюка в короні” та “Робі та Злюка в короні. У пошуках Пана Позитива”.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/02/10426265_351635435035270_7631061536192086934_n.png)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/