![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/338884739_226647823358796_6304793048183876778_n.jpg)
Тетяна Ставнича мала нагоду побачити видачу благодійної допомоги для вимушених переселенців та поспілкуватися. З людьми, які приходять по допомогу, працюють кризовий та кейс-менеджер, юрист, психолог фонду. Така підтримка є не менш важливою за надання продуктових наборів.
Далі мали зустріч із Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним. Спілкувалися про реалізацію спільних проєктів та подальшу співпрацю.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/338954041_236663905431425_1894205623261494341_n-1024x768.jpg)
Тетяна Ставнича відвідала Колективний центр для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Спілкувалися із вимушеними переселенцями, які проживають у шелтері. Долучилася до творчих майстер-класів з дітьми. У кулінарній майстерні Простору, дружнього до дітей, випікали вафлі.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/338916838_774021157402071_7833688294597759203_n-1-1024x683.jpg)
Ще відвідали бенефіціарів, яким допомогли в минулому році відремонтувати пошкоджене житло.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/338915082_1215896289290044_3376134886954710414_n-1024x683.jpg)
Далі була тепла зустріч із колективом Карітасу Житомир. Говорили про реагування на потреби людей, виклики у роботі, потребу у емоційній підтримці, як бенефіціарів, так і працівників.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/