Працівники Карітасу України та локальних осередків пройшли тренінг із навичок протидії стресу

Протягом кількох днів працівники вивчали фізіологію стресу та його вплив на емоційне виснаження. Захід проводився у селі Поляна на Івано-Франківщині.

Перша частина заходу була присвячена розгляду фізіології стресу та його впливу на психічне та фізичне здоров’я команд. Учасники дізналися про механізми стресової реакції та шляхи його подолання. Тема включала обговорення стратегій стрес-управління.

Друга частина заходу була спрямована на відкриття внутрішніх ресурсів та потенціалу учасників. Тренери надавали практичні поради та вправи для розвитку особистих сил та позитивного мислення. Учасники виконували завдання, спрямовані на розвиток внутрішньої впевненості.

В заключній частині заходу учасники брали участь в практичних вправах, спрямованих на підтримку особистих ресурсів. Ці вправи включали релаксаційні техніки, медитацію та психологічні методи для збереження емоційного балансу.

Учасники заходу здобули глибше розуміння тривожних станів, депресії та порушень сну. Вони навчилися визначати симптоми цих станів та розрізняти їх, що допомагає своєчасно реагувати на можливі проблеми та шукати підтримку.

Учасники ознайомилися з різними техніками когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), які можуть бути використані для подолання тривожних станів. Вони навчилися визначати

та мінімізувати негативні думки та розглядали методи позитивного змінення поведінки для полегшення тривожності. Команди стали більш освіченими щодо механізмів панічних атак та розуміють, як вони виникають. Це знання дозволяє їм краще контролювати та зменшувати панічні атаки та реагувати на них більш ефективно.

Також учасники навчилися різним технікам для управління страхом та панікою, включаючи глибоке дихання, практику медитації та релаксаційні методи. Вони здобули практичні навички, які можна використовувати в повсякденному житті для зменшення тривожності та паніки.

На цьому заході також надавалася духовна підтримка для команд. Вона має важливе значення для підтримки психологічного та емоційного благополуччя учасників.

Отець Василь Пантелюк надавав духовні настанови та поради, які допомагали учасникам знайти внутрішню гармонію та підтримку. Також працівники могли приєднатися до спільних духовних практик, таких як молитва. Учасники також мали можливість обговорювати свої важкі життєві ситуації та підтримувати одне одного у цих моментах.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/