Image

Понад 900 ОТГ отримають «Скриньки здоров’я громад» для боротьби з пандемією COVID-19

0 Comments

21 травня 2020 року, відбувся офіційний захід із підтримки об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією коронавірусу, а саме офіційне пакування захисних наборів – «скриньок здоров’я громад» – Послом ЄС та міністром МЗС України.

Захід відбувся в приміщенні складу НП Логістик (група компаній «Нова Пошта»), де формувалися та звідки відправлять бокси для підтримки громад. 

Голова Представництва ЄС в Україні, посол Матті Маасікас та глава українського МЗС Дмитро Кулеба відвідали склад, щоб перевірити вчасне прибуття та пакування захисних товарів (захисних рукавичок, масок, окулярів, безконтактних термометрів, респіраторів та дезінфікуючих засобів), закуплених для медичних закладів 945 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) за підтримки Представництва ЄС в Україні та п’яти держав-членів ЄС – Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та Естонії – через Програму «U-LEAD з Європою».

Серед учасників заходу були присутні посли Швеції, Німеччини в Україні, представники Посольства Польщі, Представництва ЄС в Україні, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіан Файгель, президент Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Андрій Васькович, а також представники ЗМІ.

«Ця ініціатива безумовно дає дуже важливу підтримку об’єднаним територіальним громадам в боротьбі з пандемією COVID-19. В кожному наборі міститься найнеобхідніше: тут є маски, дезінфектори для рук та поверхонь, захисні костюми тощо. Ці пакунки стануть вагомою допомогою лікарям у боротьбі з наслідками пандемії», – зазначив президент Карітасу України Андрій Васькович на початку заходу.

“Здорові громади – це основа сильної України. Я пишаюся тим, що ЄС та U-Lead здатні підтримати українські громади у селах та невеликих містах у боротьбі з коронавірусом”, – сказав посол ЄС в Україні Матті Маасікас.  

Глава МЗС Дмитро Кулеба наголосив на тому, що проект «U-LEAD з Європою» зміцнює зв’язок між українцями та Європейським Союзом: «На коробках написано «прямуємо разом», то коли люти в об’єднаних територіальних громадах отримають ці скриньки, то вони розумітимуть, що це йдеться про них. Що разом з європейськими партнерами прямують не лише люди у Києві, Львові та Одесі, а й в маленьких ОТГ. Ось в цьому фундаментальне значення цього проекту».

Вже цими днями «скриньки здоров’я громад» надійдуть до ОТГ по всій Україні.

Довідка:

Ukraine – Local Empowerment, Accountability and Development Programme Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією та Естонією

Більше інформації про підтримку об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19 дивіться тут: https://caritas.ua/ulead (для переходу натисніть)


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь