Image

Опановуємо навички саморегуляції тривожного стану

0 Comments

Тривожний стан людини відбивається на її самопочутті та впливає на якість життя. В умовах близькості до ведення військових дій, люди стикаються з такими явищами, як почуття страху, нервозність, роздратованість, негативні спогади та невпевненість у майбутньому.

Разом із психологом Карітасу Донецьк у м. Дніпро, минулого тижня мешканці с. Нижньотепле Станично-Луганського району та с. Новотошківське Попаснянського району, які розташовані на відстані 0-5 км від лінії розмежування, опановували навички саморегуляції тривожного стану.

Попри несприятливі погодні умови групові заходи пройшли у теплій та дружній атмосфері.

Допомога надається в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України 2019-2021 рр.»

У період розповсюдження COVID 19, працівники мобільних бригад дотримуються підвищених заходів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів, тому працюють за новими протоколами.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь