Image

Молодь Івано-Франківська протидіє торгівлі людьми

0 Comments

У грудні 2021 року було проведено 2 фінальні тренінги проекту «Підвищення обізнаності молоді Івано-Франківської області щодо безпечної міграції та працевлаштування», в яких взяли участь 38 навчених тренерів.

Під час фінальних тренінгів особлива увага була сконцентрована на презентації результатів, проведених превентивних заходів навченими тренерами для учнівської та студентської молоді Івано-Франківської області.

Також під час роботи в малих групах учасники обговорювали канали поширення соціальної реклами з популяризації онлайн-квесту. Учасники фінальних тренінгів ознайомились з результатами національного дослідження з питань міграції, торгівлі людьми та експлуатації мігрантів на замовлення МОМ та презентацією «Торгівля людьми. Огляд ситуації. Основні тенденції».

На завершення учасники проекту обговорили можливості продовження проведення в своїх навчальних закладах спільних заходів для учнівської та студентської молоді для забезпечення сталості проекту. Вкінці фінальних тренінгів відбулось нагородження тренерів мотиваційними подарунками та вручення сертифікатів.

Заходи відбулися в рамках проекту «Підвищення обізнаності молоді Івано-Франківської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

Проект реалізується Карітасом Івано-Франківськ за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine за щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку USAID – US Agency for International Development.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь