Image

Мешканці Станично-Луганської громади отримали гігієнічні засоби першої необхідності

0 Comments

Співробітники БФ «Милосердя-Луганськ» вже вдруге адресно доставили партію гігієнічних наборів для бенефіціарів проекту “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях”.

Допомогу отримали найбільш потребуючі особи, які проживають в населених пунктах вздовж лінії розмежування у с. Валуйське, с. Вільхове та с. Макарове. Переважно це люди похилого віку, важкохворі та люди з інвалідністю.

Загалом, було видано 154 гігієнічні набори, серед яких 54 посилених наборів, що включають підгузки, пелюшки для тяжкохворих і маломобільних пацієнтів.

В рамках проекту здійснюється інформаційна кампанія для профілактики розповсюдження хвороби Covid-19 та запобігання домашньому насильству.

Проект “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях” реалізується за організаційної підтримки Caritas Ukraine і фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Caritas Österreich.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь