![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/150278232_2926413350971402_3351157987494970680_o.jpg)
Протягом січня 2021, в рамках проекту “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях”, який фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Карітас Австрія, мультидисциплінарна команда БФ «Милосердя-Луганськ» виконувала виїзди на локації Валуйської сільської ради для відбору бенефіціарів, яким потрібне надання послуг з догляду вдома.
Метою проекту є сприяння підтримці та захисту життя вразливих верств населення та внутрішньо переміщених осіб у районах, що постраждали від конфлікту на сході України, шляхом заходів зі сталого відновлення та стійкості.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/149382845_2926413347638069_1446729817408456649_o-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/149507854_2926413500971387_3670263128926857140_o-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/150375904_2926413560971381_2784036176052402878_o-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/150410676_2926413420971395_1933529086468178804_o-1024x768.jpg)
На сьогодні, під опікою соціальних працівників перебувають 50 літніх, важкохворих людей, яким надається повний комплекс послуг з домашнього супроводу та психосоціальної підтримки.
Також, співробітниками фонду здійснюється інформаційна кампанія щодо запобігання ризику Covid-19 та домашнього насильства.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/150030456_2926420840970653_418139023415680121_o-1024x457.jpg)
Підтримка населення надається в умовах стрімкого розповсюдження COVID-19 і вимагає підвищеної уваги до заходів захисту. Щоб не наражати бенефіціарів на можливу небезпеку інфікування, працівники БФ “Милосердя-Луганськ” обов’язково дотримуються заходів індивідуального захисту.
Проект реалізується за організаційної підтримки партнерів Caritas Ukraine та Caritas Österreich.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/