Image

Підведено підсумки благодійної акції «Великодній виграш»

0 Comments

17.04.12
У Квітну неділю, 8 квітня, у Народному домі “Просвіта” м. Дрогобича було підведено підсумки традиційної благодійної акції “Великодній виграш”, організованої та проведеної Карітасом Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ”. Акція, розпочата у перший день Великого посту, завершилася розіграшом призів для усіх, хто склав свої пожертви, купуючи лотерейний квиток.

У ході акції було розповсюджено понад 9 тисяч квитків, які можна було придбати у навчальних закладах, на деяких підприємствах та парафіях Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. «Завдяки підтримці наших медіа-партнерів, активній роботі волонтерів та працівників Карітасу, акція з кожним роком набуває все більшого розголосу, люди активно до неї долучаються, купуючи квитки, в такий спосіб допомагаючи потребуючим», ? зазначає о. Ігор Козанкевич, директор місцевого Карітасу.

Серед цінних призів було розіграно 15 путівок у літні табори у Польщу, мобільні телефони, комп’ютер, флеш-карти, веб-камери та багато іншого. Призовий фонд було складено завдяки щедрим пожертвам добродіїв та благочинців міста, яким складено щиру подяку. Увесь список виграшних квитків можна подивитися на сайті http://caritas-sde.org/.

Нагадаємо, що усі кошти, зібрані під час акції, будуть використані для утримання Центру дозвілля для молоді з розумовими вадами “Дивовижні долоні”. Зараз у Центрі перебуває 20 дітей. Його робота направлена на розвиток особистості молоді, на заохочення їх до індивідуальної творчої роботи, на спілкування та проведення активного відпочинку, на фізичний розвиток кожної молодої особи.

Діти навчаються різним напрямкам творчості: малюванню, аплікації, виготовленню намиста, вишивці картин бісером, ткацтву, ліпленню, виготовленню штучних квітів, тощо. Багато уваги приділяється фізичному розвитку, також діти ходять на екскурсії, відвідують музеї та різноманітні заходи.

«Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення нашої акції, усім жертводавцям та благодійникам, які склали свої пожертви. Щиро Вам вдячні та нехай Господь обдаровує Вас та Ваші родини своїми ласками та щедротами!», ? каже о. Ігор.

Categories: Новини

Залишити відповідь