Image

Фотовиставка «Гідність людини — як ми її бачимо»

0 Comments

07.11.11
5 листопада о 12.00 у Культурно-мистецькому центрі Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” відбулося відкриття фотовиставки «Гідність людини — як ми її бачимо», яка проходила у рамках V Суспільних Днів УГКЦ “Гідність людини та громадянське суспільство”. Об’єктиви фотокамер учасників створили справжню портретну галерею особистостей різного віку, зафіксували миттєвості реального життя людей, не ретушуючи проблем і негараздів.

Основу виставки складають кращі світлини, представлені фотохудожниками з різних регіонів України. У проведенні і підготовці виставки брали участь: Комісія «Справедливість і мир» УГКЦ, Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами, Київське товариство студентів-католиків “ОБНОВА” та БФ „Карітас Київ”.

Мета виставки ? використовуючи засоби і можливості фотомистецтва, заохотити небайдужих людей до висвітлення подій з життя суспільства і Церкви, сприяти активізації діяльності спільнот, а також спробувати осмислити та відтворити через фотооб’єктив одну з найцінніших християнських рис людського існування ? гідність.

На виставці представлено понад 50 експонатів. Вона розрахована на широке коло відвідувачів.

Місце проведення ? Культурно-мистецький центр Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” (м. Київ, вул. Іллінська 9).
Більше деталей Ви можете знайти на сайті www.ecumenism.com.ua.

Categories: Новини

Залишити відповідь