Image

Комплексна навчальна програма для працівників соціальної сфери ТГ в Чернігівській області

0 Comments

#ПрямуємоРазом – під таким гаслом пройшов перший етап комплексної навчальної програми для керівників та працівників соціальної сфери семи територіальних громад в Чернігівській області, а саме Прилуцької, Сосницької, Бобровицької, Ніжинської, Носівської, Бахмацької та Куликівської.

Програма впроваджується в 10 областях України в межах проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг», що реалізується МБФ «Карітас України» та фінансується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Федеративної Республіки Німеччина та з фінансування, що надається Європейським Союзом в рамках програми «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України».

Координацію навчання в Чернігівській області покладено на команду Карітасу Київ. Освітня програма направлена на менеджерський склад соціальних установ/організацій громад та соціальних працівників, які безпосередньо надають соціальні послуги, і має на меті підвищити рівень їхньої професійної компетентності, сприяти впровадженню принципів належного врядування у цій сфері.

Під час першого онлайн-етапу навчалися заступники голов громад, керівний склад управлінь/відділів соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів надання соціальних послуг, центрів соціальних служб, служб у справах дітей.

За допомогою досвідчених тренерів Світлани Толстоухової і Тетяни Бєльської учасники розібрались в сучасній нормативно-правовій базі, основах організації надання соціальних послуг у територіальних громадах та бюджетуванні соціальних послуг. Також мали змогу поділитися один з одним власним професійним досвідом, обговорити актуальні питання та отримати поштовх для подальшого розвитку соціальних послуг у своїх громадах.

Представники громад дякували організаторам та тренерам за змістовні, повчальні та цікаві заняття, чудову атмосферу та організацію. В серпні поточного року очікується продовження навчання в живому форматі.

А наразі розпочалися онлайн тренінги другого компоненту програми для працівників соціальних установ та організацій, які безпосередньо надають соціальні послуги.

Діяльність здійснюється в межах проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг», що реалізується МБФ «Карітас України» та фінансується GIZ на замовлення Уряду Федеративної Республіки Німеччина та з фінансування, що надається Європейським Союзом в рамках програми «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України». 


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь