Image

Карітас України та «Карітас-Спес Україна» на прохання Святого Престолу надають притулок біженцям з Афганістану

0 Comments

18 біженців з Афганістану, серед яких шестеро дітей, вчора були евакуйовані і вже прибули в Україну. Святий Престол звернувся до українських благодійних організацій з проханням підтримки і розміщення евакуйованих осіб. У тісній співпраці Релігійна Місія «Карітас-Спес Україна» та Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» забезпечили біженців всім необхідним та супроводжували групу з аеропорту Бориспіль до Відпочинкового центру в Житомирській області. Там з ними працюють координатори та лікарі. Для евакуйованих осіб також облаштовані теплі кімнати, організоване харчування та все необхідне. Планується, що Україна стане для них транзитною країною перебування на шляху до Риму.

Для нашої країни це друга хвиля евакуації біженців з Афганістану. Цього разу забезпечення та трансфер взяли на себе дві благодійні католицькі організації Релігійна Місія «Карітас-Спес» РКЦ в Україні та Карітас України, що представляє УГКЦ та здійснює програми швидкого реагування.  

Нагадаємо, що Папа Франциск, закликав країни світу приймати біженців з Афганістану, де владу захопили бойовики радикального руху «Талібан». Папа закликав бути відкритими до біженців, наголосивши: «У цей хвилюючий період, що є свідком афганців, які шукають притулку, молюся за найбеззахисніших із них. Молюся за те, аби чимало країн прийняли та захистили тих, хто шукає нового життя».

Загалом Папа Римський Франциск наголошує на необхідності турботи про біженців, які ризикують життям у тривалих і небезпечних подорожах, рятуючись від воєн і голоду, щоб віднайти мир.  Святий Престол постійно приймає біженців з країн, що потерпають від воєнних конфліктів та техногенних катастроф. Після захоплення влади в Афганістані Талібами, понад 2 мільйони афганців покинули країну, втікаючи від переслідувань. Ще близько 3,5 мільйонів залишились без даху, внаслідок тривалого конфлікту та політичної нестабільності.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь