Image

Карітас Київ та БУР зробили ремонт квартир для людей у складних життєвих обставинах

0 Comments

Благодійний фонд Карітас Київ у співпраці з волонтерською програмою Будуємо Україну Разом – БУР  реалізували спеціалізовані ремонтні роботи у двох квартирах.

Протягом двох днів понад 20 волонтерів БУРу робили ремонт у двох квартирах бенефіціарів благодійного фонду Карітас Київ. Під час робіт у першій квартирі замінили змішувач та пофарбували вікна та двері.

У другій квартирі постелили лінолеум, пофарбувати стіни та стелю, відчистили кахельний фартух на кухні, замінили стару кухонну комплектацію на нову, пофарбували усі внутрішні двері, пошкурили та пофарбували вікно та підвіконня на кухні, встановили нові ручки на дверях та інше.

«Волонтерство – це про ресурсність. Інша сторона його ресурсності – сенси. Кожен знаходить у цьому своє значення, що тримає його – відчуття необхідності, комунікація, корисні контакти, професійний розвиток, настрій… Тому волонтерство важливе, воно було і буде існувати поки існує людяність понад справедливістю», – розповіла координатор осередку волонтерської програми Будуємо Україну Разом у Києві Христина Короткова.

«Благодійний фонд Карітас Київ ініціював заявку до БУР і таким чином ми познайомились з двома жінками, які потребували підтримки. Ця співпраця допомогла об’єднати зусилля та створити належні умови проживання, познайомити молодь з старшим поколінням та, навпаки, показати останнім, що молодь здатна рухати країну вперед і бути при цьому вільною та щасливою», – зазначила координаторка напрямку медіа та зв’язків з громадськістю Юлія Касяненко.

«Для нас дуже важлива співпраця з волонтерськими організаціями та волонтерами. Ми вдячні молоді БУРу за те, що покращили умови проживання у домівках людей, які є підопічні нашого фонду, – розповів менеджер зі зв’язків з громадськістю проєкту «Простір підтримки» Карітасу Київ»Василь Возняк, – завдяки Вам ті люди, які не мають можливості самостійно покращити свій побут, тепер мають більш гідні умови проживання».

Благодійний фонд «Карітас-Київ» відритий на співпрацю з волонтерами. Деталі за телефоном: 098-189-3515.

Довідка:

БУРчик – це короткотривалі акції взаємодопомоги і добросусідства від програми Будуємо Україну Разом (за підтримки Львівської Освітньої Фундації).

Будуємо Україну Разом — волонтерська програма, яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян, встановлює комунікацію між різними регіонами України.

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: