![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/image-1.jpg)
В селищі Войнилів 19 січня відбулося офіційне відкриття і освячення прихистку для внутрішньо переміщених осіб похилого віку. Благословив і освятив його митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин.
Шелтер організували у приміщенні головного корпусу центру первинної медико-санітарної допомоги селища Войнилів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/421018514_433680822316196_4796405562318172000_n-1024x884.jpg)
«Розпочав функціонувати наш прихисток ще в листопаді минулого року. До того ми мали чимало нелегкої роботи з ремонтом приміщення, — розповідає Іванна Дмитрук з Карітасу Івано-Франківськ, керівниця проєкту з прихистку найбільш уразливих людей. – Отже, приготували 18 кімнат і 36 ліжко-місць».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/421002506_433680742316204_1705189438410810403_n-1024x822.jpg)
З листопада у прихистку живе 31 переселенець віком від 60 років. Всі з півдня та сходу України. Дехто сам віднайшов нове житло, звернувшись до Карітасу, декого направили волонтери.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/420887324_433680745649537_4073087890959562760_n-1024x724.jpg)
У прихистку від Карітасу його мешканцям подобається. Тут є все необхідне для повноцінного проживання – кімнати з усіма зручностями, пральня, кухня, їдальня, відпочинкові кімнати. Самі їжу поки не готують, хоча для цього мають все необхідне, а отримують чотириразове харчування від одного з приватних підприємств.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/420962932_433681492316129_8551747868832172912_n-1024x771.jpg)
Також до послуг жителів закладу і увесь необхідний медичний догляд, консультації фахівців лікарів і психологів. А ще для підопічних шелтеру волонтери Карітасу організовують цікаве дозвілля.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/421002506_433680742316204_1705189438410810403_n-1-1024x822.jpg)
В планах Карітасу Івано-Франківськ подальше облаштування прихистку для потребуючих переселенців із зони бойових дій, аби були можливості прийняти ще більшу кількість людей.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/