Image

Карітас Івано-Франківськ підписав договір про співпрацю з обласним центром зайнятості

0 Comments

12 березня 2020 року, директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком та директором благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» о.Володимиром Чорнієм підписано договір про співпрацю.

В.Цимбалюк наголосив: «Служба зайнятості надає свої послуги різним категоріям шукачів роботи, в тому числі щодо проведення професійного навчання, започаткування власної справи, профінформаційної та профконсультаційної роботи зі студентською молоддю. Тісна співпраця з Карітасом протягом багатьох років дає можливість реалізувати спільні заходи у сфері сприяння зайнятості, розвитку бізнесу, легалізації трудових відносин».

Під час зустрічі обговорено основні напрями співпраці між обласним центром зайнятості та благодійною організацією щодо реалізації проєктів у сфері сприяння зайнятості, розвитку підприємництва та самозайнятості, забезпечення обізнаності громадян щодо можливостей легального працевлаштування, реалізації державної політики забезпечення у сфері протидії торгівлі людьми.

Тепер Карітас Івано-Франківськ та Івано-Франківський обласний центр зайнятості будуть спільно реалізовувати проекти у сфері сприяння зайнятості громадян, розвитку підприємництва та самозайнятості. А також будуть інформувати населення про можливості легального працевлаштування.

У рамках співпраці будуть організовані та проведені тренінги, семінари, круглі столи, майстер-класи, економічні екскурсії до роботодавців та інші профорієнтаційні та інформаційні заходи.

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: