![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119920894_2978230835614232_4958103021215474261_o.jpg)
Днями відбулася надзвичайна подія у становленні та розвитку Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ».
З благословення єпископа Кам’янець-Подільської єпархії Івана Кулика, рішенням Засновників та Членів правління організації, БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» отримав статус єпархіального.
Карітас Хмельницький відвідали Андрій Васькович – президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України» та Дзвінка Чайківська – генеральний секретар «Карітасу України», експерт проектів і програм по охороні здоров’я, керівник лобістської групи Карітасу України.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119783837_2978230928947556_6382996109288649501_o-1024x684.jpg)
Після підписання усіх нормативно-правових документів, Андрій Васькович та Дзвінка Чайківська у супроводі синкела Кам’янець-Подільської єпархії о. Івана Данкевича відвідали Хмельницьку міську раду, де відбулася робоча зустріч з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.
За круглим столом обговорили питання співпраці влади міста і БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» у розвитку соціальної сфери громади та дійшли висновку, що нинішній позитивний стан співпраці органів міського самоврядування та благодійного фонду обумовлений, в першу чергу, таким чинником, як обопільне бажання сторін співпрацювати на користь жителів міста, утвердження Хмельницького як європейського високорозвиненого полісу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119461823_2978231395614176_5614002887734128973_o-1024x684.jpg)
Ввечері відбулася зустріч Президента Карітасу України з колективом Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119473867_2978231618947487_7977823574844652699_o-1024x684.jpg)
Пан Андрій Васькович мав добру нагоду цього дня поспілкуватись з працівниками та подякувати їм за роботу.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/