Image

Благодійні проекти в України

0 Comments


Міжнародне партнерство
30.05.2010
Українська делегація 18-23 травня, на запрошення організації “Реновабіс“, відвідала німецькі міста, де розповіла про розвиток благодійницької діяльності в Україні. Досягнення Карітасу України у роботі з ВІЛ-позитивними, трудовими мігрантами, “дітьми вулиці” – презентувала Дзвенислава Чайківська. 
«Реновабіс»  – благодійна організація, що була заснована в березні 1993 року Німецькою єпископською конференцією з ініціативи Центрального комітету німецьких католиків. «Реновабіс» надає підтримку своїм партнерам у пастирському, соціальному та громадському оновленні колишніх комуністичних країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. За останні 16 років організація «Реновабіс» надала допомогу на здійснення благодійних проектів 29 країнам в Центральній, Східній та Південно-Східної Європі – на загальну суму близько 470 мільйонів євро. У 2008 році Карітас України отримав фінансову допомогу від «Реновабіс» у розмірі 125 тисяч євро, у 2009 – 57,5 тисяч євро.
Напередодні «зелених свят» (три останні дні перед святом Трійці, що вшановують створення всесвіту) у Німеччині традиційно відбуваються зустрічі жертводавців із благодійними організаціями. Останні звітують про витрачені кошти, діляться успіхами реалізованих проектів та розповідають про надану допомогу.
 
Українці розповідали про благодійні проекти в Україні. До складу української делегації увійшли: керівник Адміністрації Патріаршій курії УГКЦ владика Богдан Дзюрах, директор Інституту історії церкви УКУ о. Андрій Михалейко і директор Шпиталю Шептицького Дзвенислава Чайківська.
«Ми відвідували німецькі школи, католицькі громади, державні заклади, де розповідали про життя українців та дякували за надану допомогу», – розповіла Дзвенислава Чайківська. Німецьким партнерам та потенційним жертводавцям повідомили про здійснення проектів з підтримки ВІЛ-позитивних осіб, про допомогу неповносправним, про роботу з «дітьми вулиці» та літніми особами.
 
Німецькі діти із щирими побажаннями передали українським дітям власноруч зроблені прапорці, а літнім особам – вітальні листівки. Ці символічні подарунки зворушили всіх членів української делегації, бо такий жест – це доказ того, що співчуття до потребуючих – це міжнародне поняття…

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X