![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/323292644_1773505893021180_2531405439626159695_n.jpeg)
Карітас Чернігів розпочав свою офіційну діяльність в жовтні 2022 року і з того часу надає соціальні послуги та гуманітарну допомогу в стаціонарних локаціях: у Ніжині, Чернігові, Прилуках та здійснює виїздні мобільні доставки в ОТГ Чернігівської області.
У Карітасі Чернігів вже отримали гуманітарну допомогу близько 1500 домогосподарств, а це більше 3100 осіб.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/320229538_1108064376573769_1710514443434653296_n-1024x766.jpeg)
З перших днів роботи у Карітас Чернігів діє «Простір, дружний до дитини» для дітей ВПО, дітей з інвалідністю та інших вразливих категорій населення. Спеціалісти проводять групові заняття, тематичні майстер-класи, ігрові та розважальні заходи.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/323378336_570178304583526_4710166254688526950_n-1024x768.jpeg)
У Карітасі Чернігів відкрили свічкову майстерню із залучення мешканців громади, а особливо ВПО, осіб з інвалідністю та родин, які потрапили у кризові житєві обставини, для створення творчого простору для цих категорій населення та їх соціалізації.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/321616046_562308898673121_696014459605784597_n-1024x768.jpeg)
Осередок також забезпечує людей, котрі у потребі дровами, а послугою “Соціальний гардероб” скористались більше 1500 людей, які опинились в кризовій ситуації. Як відомо, “Соціальний гардероб” – це послуга для людей у складних життєвих обставинах, за якою можна безкоштовно взяти одяг та взуття.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/sjs9v14lvajtdxhxszfm.jpeg)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проєкти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: