Image

Допомагаємо мешканцям буфеної зони долати стрес

0 Comments

Уявити життя у сьогоденні без стресу неможливо. Особливо гостро його відчувають люди, які вимушені щодня стикатися з наслідками конфлікту на сході України.

Мешканці селищ Передільське та Нижньотепле Станично-Луганського району та с. Новотошківське Попаснянського району, які знаходяться на відстані 0-5 км від лінії розмежування, постійно знаходяться у стресовому стані через близкість військових дій, відсутність роботи та невизначеності щодо майбутнього.

Це позначається на погіршенні самопочуття як фізичного, так і психічного. Разом з психологом БО «БФ Карітас Донецк» у м. Дніпро, мешканці навчалися прийомам саморегуляції для подолання стресових станів, емоційного напруження та вмінню протистояти щоденним негативним викликам.

Допомога надається в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України 2019-2021рр.».


У період розповсюдження COVID 19, працівники мобільних бригад дотримуються підвищених заходів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів, тому працюють за новими протоколами.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: