![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_3650.jpg)
Щодня організації мережі Карітасу України надають різноманітну допомогу бенефіціарам по всій території України. Для того, щоби забезпечити роботу проєкту, потрібна ефективна комунікація в проєктній діяльності, знання секретів фандрайзингу, особливостей роботи кризових центрів та проєктних циклів від старту до аудиту.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_3435-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_3468-1024x683.jpg)
Команди мали шанс вперше побачитися одна з одною та налагодити контакти з іншими координаторами проєктів. Також цінним було поширення досвіду у вирішенні типових проблем для проєктного циклу, спираючись на різний досвід локальних організацій.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_3425-1024x683.jpg)
Три дні координатори з п’яти проєктів, а це ECHO Protection, “Підтримка захисту осіб з інвалідністю на деокупованих територіях”, “Підтримка захисту осіб з інвалідністю на деокупованих територіях” та NIN_Protection, що функціонують практично по всій території України, мали змогу побачитись наживо одне з одним, налагодити контакти з іншими координаторами інших проєктів та обмінятися досвідом.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/img_3436-1024x683.jpg)
Ці проєкти об’єднує робота кризових центрів, які надають послуги психолога, юриста, кейс-менеджера та кризового менеджера.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #Карітас України