Image

На Волині Карітас оновлює матеріально-технічну базу медичних закладів

0 Comments

27.02.12
«В останні роки оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів відбувається дуже рідко. Тому лікувальні установи щиро приймають допомогу від благодійних та громадських організацій. Волинський обласний благодійний фонд Карітас Волинь взяв на себе ініціативу частково поповнити медичне обладнання лікувальних закладів за підтримки благодійників з Німеччини.

Таким чином, допомогу отримали Нововолинська центральна міська лікарня, міська лікарня матері і дитини м. Дубно (Рівненська обл..), районна лікарня м. Радивилова (Рівненська обл.), товариство «Червоного Хреста» м. Нововолинськ (Волинська обл.) і будинок для престарілих в смт. Жовтневому (Волинська обл.), м. Нововолинськ (Волинська обл.)», ? розповідає о. Володимир Кметь, директор Карітас Волинь.

Лікар-травматолог Радивилівської районної лікарні В. Стецюк каже, що отримана допомога, а особливо дитячі ліжка, дозволить покращити догляд за дитиною під час перебування у лікарні, дасть дитині відчуття домашнього затишку. «Крім того, отримана білизна дала можливість повністю замінити старі комплекти на нові.

На сучасному етапі розвитку української медицини, розраховувати на підтримку держави не доводиться, тому ми вельми вдячні за допомогу від Карітасу», ? сказав лікар.

Карітас Волинь розпочав свою діяльність в лютому 2010 року. Метою фонду є забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності та віросповідання.

Діяльність благодійного фонду спрямована на наступні послуги: роздачу гуманітарної допомоги, створення благодійних їдалень, соціальних центрів для дітей, надання адресної допомоги потребуючим.

Фонд успішно виконує поставлені завдання. В результаті реалізації проекту «Соціальна та психологічна підтримка дітей трудових мігрантів» постійно працює соціально-молодіжний центр для дітей та молоді, які фактично є соціальними сиротами, оскільки рідко бачаться із рідними батьками і є на вихованні у родичів чи друзів батьків. Мета проекту – зменшити негативний вплив трудової міграції в суспільстві, особливо на дітей, та пом’якшити психотравмуючу ситуацію розлуки дітей з батьками, формування адекватного світогляду і сімейних цінностей у молодого покоління.

Крім того, місцевий Карітас періодично здійснює роздачу гуманітарної допомоги. Перша допомога була отримана з Бельгії та містила в собі вживаний одяг, взуття, предмети домашнього вжитку, кухонне начиння, дитячі іграшки та інше. Основну частину гуманітарної допомоги отримали парафії Української Греко-католицької церкви Луцького Екзархату, благодійна та громадська організації, решта допомоги була роздана потребуючим міста Нововолинська.

Наступну гуманітарну допомогу вдалося отримати м. Бамберга в Німеччині за сприяння духовних служителів Української Греко-Католицької Церкви. Це було медичне обладнання для лікарень, а саме функціональні ліжка, дитячі ліжка, тумбочки, постільна білизна, рушники і інше.

Categories: Новини

Залишити відповідь