Image

Карітас звільнив дітей зі сміттєзвалища

0 Comments

18.07.2011
Впродовж трьох років Карітас Івано-Франківськ УГКЦ здійснює соціально-психологічний супровід сім’ї Лілії Гнип, яка опинилася в дуже складних життєвих обставинах. 20-річна Ліля проживає з молодшим братом та старенькою бабусею. Її мати перебуває на заробітках закордоном, а батька немає. Будівля, у якій вони живуть, цілком зруйнована, відсутні зовнішні та внутрішні комунікації.


Помешкання сімї Лілі перетворилося на с
міттєзвалище для місцевих жителів. Проаналізувавши потреби сім’ї, працівники Карітасу визначили, що першочерговим є облаштування кімнати для Валерія та Лілі Гнип, створення базових умов проживання.
Вперше працівники місцевого Карітасу зустрілися з сім’єю Лілі під час надання допомоги ? продуктів харчування та миючих засобів для дітей трудових мігрантів, які опинилися в складних життєвих обставинах у районах Івано-Франківської області. В січні 2011 року Карітас за фінансової підтримки фундації «Люди в потребі» розпочав реалізацію програми соціальної допомоги для родини Гнип.
За кошти проекту було придбано будівельні матеріали для облаштування окремої кімнати для дітей, зокрема: пластикова вагонка для стін та стелі, плити для влаштування підлоги та лінолеум, метопластикові вікна та двері, підвіконники пластикові, металічні відливи, плінтус пластмасовий, смуга стартова. Загальна сума допомоги становила 7 236,62 грн. Окрім того, були оплачені будівельні роботи на суму 3 684,05 грн.

«Я хочу подякувати за ту допомогу і підтримку для моїх дітей, яку вони отримують від Карітасу вже впродовж трьох років. Моїх заробітків в Росії вистачає лише, щоб оплатити навчання Лілі та на кишенькові витрати для обох дітей. А облаштувати житлові умови не маю можливості. Приїхавши додому, я побачила багато змін, за що вдячна людям з-за кордону, які допомогли покращити наші житлові умови, опікуються моїми дітками.

Діти дуже задоволені, що мають окрему кімнату, бо насправді неймовірно важко жити в одній кімнаті зі старенькою, хворою бабусею. Щиро вдячна за продукти харчування – це неабияка підтримка для моїх дітей! Коли я спілкуюся з Лілею по телефону, то завжди чую добрі відгуки про допомогу та підтримку з боку працівників Карітасу», – розказує мати п. Галина.

Наше основне завдання спрямовувати свою підтримку для сімей в різних видах її життєдіяльності з метою розв’язання різних проблем та допомогати їм самотужки долати труднощі як у вихованні дітей, так і у створенні відповідних умов проживання сім’ї.

Більше того ? ми хочемо надати всім можливість реалізовувати свій потенціал та права в суспільстві”, ? прокоментувала координатор проекту “Соціально-психологічна допомога для дітей заробітчан” в Івано-Франківську Леся Дорош.

Categories: Новини

Залишити відповідь