Image

Які шанси у біженців з України на німецькому ринку праці?

Українські біженці, що втекли від війни до Німеччини, мають вільний доступ до ринку праці цієї країни. Однак знайти роботу без знання мови не завжди просто. Та компанії часто йдуть назустріч і допомагають українцям.

Хоча нині пріоритетними є допомога та захист наших співвітчизників, інтеграція біженців на німецькому ринку праці набирає ваги, адже багато людей залишаться у цій країні мінімум до завершення війни росії проти України.

Для успішного працевлаштування потрібна передусім професійна кваліфікація та великий інтерес біженців до роботи. Формально кожен український біженець автоматично отримує право на працевлаштування в Німеччині, отримавши дозвіл на проживання.

Однак знайти роботу – не так просто, особливо без знання німецької. Але німці попіклувались і про це, тож кожен українець має можливість вивчати німецьку мову на безкоштовних курсах.

Для оформлення статусу біженця в Німеччині потрібно подати клопотання до федерального офісу у справах міграції (BAMF). Зробити це можна безпосередньо на прикордонному переході або в країні. Висловивши прохання про надання притулку, людина отримує право на тимчасове проживання у Німеччині, а разом з тим і право на роботу.

Якщо ви знаходитесь на території України, звертайтеся до наших фахів(чинь)ців та отримайте кваліфіковану консультацію:
https://caritas.ua/migration-beratung/


Маєте питання щодо легальних шляхів міграції до Німеччини? Пишіть нам: https://forms.gle/Ks9XrLTq2w1c8L2Y7

Всі консультації надаються БЕЗКОШТОВНО!

Важливо: Проєкт не є рекрутерським та не сприяє пошуку роботи за кордоном.
Проєкт «Обізнаний та готовий до Німеччини» реалізовується за підтримки Дияконії Баден-Вюртемберга.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проєкти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь