Image

Як у Франківську волонтери Карітасу допомагають багатодітним родинам

0 Comments

Понад 15 тисяч тонн гуманітарної допомоги упродовж місяця волонтери благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ” роздали багатодітним родинам, які були змушені через повномасштабне вторгнення російській військ в Україну залишити свої домівки. Речі першої потреби та харчі вимушеним переселенцям віддають у межах акції “Мить добра”.

Про це Суспільному розповіла заступниця директора благодійного фонду Наталія Козакевич. За її словами, від початку російської агресії по допомогу до волонтерів звернулися понад 13 тисяч родин. Упродовж кожної акції людям роздають понад 5 тонн одягу та продуктів, розповідає Наталія. Найчастіше вимушені переселенці звертаються за дитячим одягом, взуттям, підгузками, ліжечками та візочками. Також просять й одяг для вагітних. Волонтери не припиняють допомагати й місцевим жителям та сім’ям із дітьми.

“Першу акцію ми проводили спільну для всіх родин. Але, коли побачили, що діти потребують молочка і воно не завжди дістається діткам, тому що і люди різного віку хочуть молока, ми вирішили спеціалізувати ці акції. Окремо проводити для родин із дітьми, окремо — для дорослих. Ми збираємо допомогу, яка приходить з-за кордону. Також і небайдужі жителі Івано-Франківська привозять дитячі речі, візочки, люлечки, ванночки для купання”, — каже Наталія Козакевич.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Video | Відео | Новини

Залишити відповідь